Fiziksel olarak inanılmaz hafiflemiş ve iyi hissediyorum. Aynada kendime baktığımda gördüğüm kendimle artık çok barışığım, gülüyorum ve bu kadar kısa sürede kendime kattıklarımla gurur duyuyorum, yaş almaktan endişelenmiyorum, sağlıkla yaşlanacağımı düşünüyorum sonra bir daha mutlu oluyorum.
Derdim kendimde sağlıklı beslenme farkındalığı oluşturmaktı. İnanılmaz bir yükleme oldu sanki, benden kesinlikle daha sağlıklı beslenen eşim bile bendeki bu kısa sürede oluşan farkındalığa hayran kaldı. “Ben söyleyince yapmıyordun, nasıl bu hale geldin?” diye şaşırıyor.
Bunun yanında tabi ki bariz bir incelme ve iyi (güzel) hissetme hali de cabası…
Artık iştahım ciddi anlamda benim kontrolümde; üzüldüm yedim, sıkıldım yedim durumum yok, abur cubur sağlıksız şeyler inanılmaz uzak geliyor, hiçbirini canım istemiyor. Hamur işi, tatlı artık gözümde tütmüyor, görünce bende yeme hissi uyandırmıyor, yesem de dengelemeyi biliyorum ve bu halim beni çok mutlu ediyor.
Bu grup çalışmasına motivasyonla yol almak isteyen herkes katılmalı, çünkü verilen bilgiler çok kıymetli, karmaşadan uzak ve net. Destek inanılmaz, grup içi gaza gelme oranı çok yüksek ve yalnız olmadığın hissi, süper arkadaşlıklar süreci zevkli kılıyor.
Temmuz 2019