Nisan 2020

Kendimi fiziksel olarak hiç olmadığım kadar iyi hissediyorum. Programa başlamadan önce dizziness teşhisi konulmuştu. Sürekli yorgun ve uykusuz gibi hissediyordum. Şimdi hiçbiri yok, gecenin 23:00’ünde spor yapabiliyorum. Ve vücudumun daha fazla hareket istediğini hissediyorum. Şimdiye kadar sporu hayatıma katamamıştım, şimdi kendiliğinden olması harika bir his.

Zaten bu programın en güzel yanı bu bence, her şey kendiliğinden oluyor, siz farketmeden acayip sağlıklı bir düzene girmiş oluyorsunuz.

Dizziness ve enerjisizlik beni psikolojik olarak da çok zorluyordu, akşam saatlerinde istediklerimi yapamıyordum, ailemle verimli vakit geçiremiyordum. Şimdi daha fazla zamanım var.

Enerjim çoooook arttı. Kilo verdim, inceldim. Eskiye göre çok az yiyerek tıka basa doyabiliyorum. Eskiden çabuk acıkırdım ve acıkınca elim ayağım kesilir hemen tatlı veya hamur işlerine koşardım, öyle doyacağımı sanırdım. Şimdi bu tamamen ortadan kalktı. Acıktığımda kesinlikle böyle bir şey yaşamıyorum, sakin sakin yemeğimi hazırlayıp yiyorum. Bu çok somut ve çok büyük bir değişiklik çünkü bu durum günlük hayatımı çok etkiliyordu.

Programı uygulamak benim için tahminimden çok daha kolay oldu ve bu, programın harika bir özelliği bence ama yine de kararlı, istikrarlı ve tutarlı olmak şart. Bu her türlü değişim için geçerli, armut piş ağzıma düş olmuyor. Sağlıklı, enerjik, dinç bir yaşama kavuşmak isteyen, kendisinde bu değişimi görmek isteyen ve bunun sorumluluğunu almaya hazır kişiler bu programa katılmalı, sonrasını zaten Gözde’cim hallediyor .